بیسیم poc هایترا

سرویس MCPTT سرویس ارتباط اضطراری (PTT)Push-to-Talk موسوم به MCS(Mission Critical Service) می باشد که ارتباطات مطمئن و پایدار برای نیروهای ماموریت بحرانی و تیم های پشتیبانی ایجاد می نماید. برای پاسخگویی موثر در حوادث به همکاری با تیم خود و سایر سازمان ها و دسترسی سریع به اطلاعات برای تصمیم گیری آگاهانه نیاز است ، برای هماهنگی و کنترل عملیات در حوادث نیازمند به ارتباط سریع و پایدار مابین گروه ها و سازمان ها خواهد بود که این سرویس در مواردی این چنین بسیار کارآمد خواهد بود.

تاییدیه حراست کل

برای سرویس MCPTT با برند هایترا تاییدیه حراست کل اخذ شده و با خیال راحت از بابت امنیت می توانید نسبت به استفاده از این سرویس اقدام نمایید شماره نامه جهت استعلام از حراست کل ( با مجموعه تماس حاصل نمائید جهت استعلام شماره نامه) به تاریخ 1400/09/17 می باشد که سرویس MCPTT هایترا را جهت استفاده در ماموریت‌های حساس پیشنهاد کرده است. سرویس تماس اضطراری جهت پاسخگویی به نیازهای ارتباطی نیرو ها و کاربران ارتباطات حیاتی بروی شبکه های باند پهن LTE در نظر گرفته شده است. 

ویژگی های ماموریت بحرانی

مهمترین ویژگی ارتباطات ماموریت حساس شامل در دسترس بودن و قابلیت اطمینان بالا، تاخیر کم، پشتیبانی از تماس های گروهی و تماس های فردی ، ارتباطات مستقیم دستگاه به دستگاه، تماس اضطراری، کیفیت صدای واضح می باشد. سرویس مورد نظر امکان استفاده از تمامی قابلیت‌های شبکه‌های دیجیتال ترانک را در قالب یک شبکه با پوشش سراسری  فراهم می‌نماید.

جزئیات شبکه MCPTT 

از آنجائیکه سرویس مورد نظر بر روی شبکه سخت افزاری موبایل باند پهن اجرا می شود و با توجه به انتقال اطلاعات حساس سازمانی بروی این سرویس ، لذا شبکه موبایل مذکور ذاتاً امن طراحی و پیاده سازی شده و هیچ گونه ارتباطی با شبکه اینترنت ندارد. لازم به ذکر است این سرویس تنها سرویس با استاندارد جهانی 3GPP  و سرویس ماموریت حساس MCPTT در ایران بوده و بقیه سرویس های موجود، سرویس غیر استاندارد PoC  می باشد.