تلکام کالا

درباره ما

داستان ما

بخوانید

با گذشت شش سال از تاسیس شرکت مخابراتی صدرا افق ، با تمام فراز و نشیب ها ، موفق به اجراء پروژه های متفاوت در زمینه های مخابراتی و نظارتی و امنیتی و … شده ایم، جهت تامین اجناس پروژه های متفاوت ،در این بین گریزی به فروش محصولات هم داشته ایم. مشتریان ما اعم از ، نهاد های دولتی ، نیمه دولتی ، کارخانجات ، تالارها و فروشگاه های زنجیره ای ، تیم های ورزشی و تفریحی و … بوده¬اند که از خدمات و فروش ما بهره مند شده اند.

ما کی هستیم؟

بخوانید

امروز به این باور رسیده ایم که بسیاری از خریداران نیاز به خدمات ندارند و دور از مجموعه ما قرار دارند، برای رفع نیاز مشتریان عزیزمان با مولفه های ، سهولت در خرید و ثبت سفارش محصولات و قیمت مناسب ؛ برند تلکام کالا را ثبت کرده ایم و یک فروشگاه اینترنتی با افق بسیار بالا در چند زمینه متفاوت مد نظر قرار داده ایم.
هدف فروشگاه تجهیزات مخابراتی تلکام کالا ، معرفی محصولات بصورت واقعی و صادقانه ، ایجاد فضای امن جهت خرید آنلاین ، ارسال سفارش در کمترین زمان ممکن، و خدمات پس از فروش محصولات می باشد.

تجربه خرید عالی در تلکام کالا

فروش تجهیزات رادیویی

فروشگاه آنلاین تلکام کالا ، در زمینه فروش تجهیزات رادیویی بیسیم و کلیه لوازم جانبی بیسیم بصورت کامل در حال فعالیت می باشد

پشتیبانی فنی

مهمترین خدمات پس از فروش در تجهیزات رادیویی بیسیم ارائه پشتیبانی فنی می باشد. این خدمات شامل ارائه راهکار و روش های مناسب و نوع استفاده از تجهیزات می باشد.

پشتیبانی آنلاین

همکاران ما از کلیه دانش مورد نیاز برخوردار بوده و بطور مداوم در حال بهبود مهارت های خویش می باشند که بصورت آنلاین جوابگو سوالات شما باشند.

خبرنامه عضو شید!

فقط  یک ثانیه طول می کشد تا اولین نفری باشید که در مورد آخرین اخبار ما می داند.

 کلیک کنید